1. مطالب منتشر شده در دسته ی "ورزش بانوان"
تیم‌ملی بانوان چهارشنبه راهی ازبکستان می‌شود

نخستین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در منطقه آسیا از روز جمعه (۲۰ مردادماه) به مدت ۳ روز در تاشکند ازبکستان برگزار می‌شود که براساس تصمیم فدراسیون جهانی تکواندو و به منظور افزایش انگیزه بازیکنان و تیم‌ها برای حضور در این رقابت‌ها، هر تیم می..

صعود دختران سنگنورد ایرانی به فینال رقابت های آسیایی

مسابقات سنگنوردی نوجوانان و جوانان قهرمانی آسیا از امروز تا 18 تیرماه به میزبانی سنگاپور در حال برگزاری است. در رده نوجوانان B و ماده لید "مهیا دارابیان" با کسب رتبه هشتم راهی فینال شد و در فینال با رقبایی از کره و ژاپن به رقابت بپردازد. "محمدصادق ی..

بی‌اطلاعی نایب رییس بانوان جودو از علت اعزام نشدن تیم به باکو

ندا مطلبی از زمانیکه مسئولیت نایب رییسی بخش بانوان را برعهده گرفته خیلی در دسترس رسانه ها نبوده و پیش از آغاز بازیهای همبستگی درباره بخش بانوان پاسخگو نبود و امروز (دوشنبه) درحالی به تلفن خود پاسخ داد که دلیل حضور نداشتن بانوان در باکو را نمی دانست...

صعود مقتدرانه دختران والیبالیست ایران به دور دوم انتخابی جهان

شاگردان مایدا چیچیچ در تیم ملی والیبال بانوان ایران در دومین و آخرین بازی خود در رقابت های انتخابی قهرمانی جهان در منطقه آسیای مرکزی به مصاف مالدیو میزبان رفت. در این دیدار هم ملی پوشان ایران با نتیجه سه بر صفر و با نتایج ۲۵-۴، ۲۵-۱۲ و -۱۵۲۵ پیروز ..

دختران والیبالیست ایران در میان بهترین‌ها در رقابت‌های انتخابی جهان

در پایان رقابت‌های والیبال انتخابی قهرمانی زنان جهان در منطقه آسیای مرکزی بهترین‌های این رقابت‌ها از میان تیم ملی والیبال بانوان ایران انتخاب شدند. فرنوش شیخی و سودابه باقرپور به عنوان بهترین دفاع وسط این رقابت‌ها معرفی شدند. مائده برهانی نیز که ل..

قهرمان کونگ فوی جهان: یک پايگاه مستقل برای تمرین قهرمانان نیاز است

نسرين باشعور منطقه آذربایجان‌شرقی، در خصوص قهرمانی اخیرش در مسابقات جهانی کونگ‌فو اظهار کرد: این رقابت‌ها از تاریخ 24 الی 27 آذرماه در شهر دهلی هندوستان برگزار شد و پس از پشت سر گذاشتن چند مرحله مسابقات انتخابی تیم ملی در سطح کشور، به همراه دو بانوی..

سقوط ۷۳ پله‌ای بانوان فوتبالیست در رنکینگ فیفا + عکس

در آخرین رنکینگ اعلام شده فیفا در ماه دسامبر، بانوان فوتبالیست ایران با ۷۳ پله سقوط و با ۱۴۱٨ امتیاز در رده127 قرار گرفت. تیم‌های آمریکا، آلمان، فرانسه، کانادا، انگلستان، استرالیا، ژاپن، سوئد، برزیل و کره شمالی ۱۰ تیم برتر رده‌بندی فیفا هستند. ..

تبلیغ