اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "گزارش"
70
برای ایجاد تحول در جامعه نباید از ظرفیت حوزه و روحانیت غافل شد

زهره نعلبندیشاخه سبز، اگر بخواهیم برکات انقلاب گسترده‌‌تر شود، حوزه‌های ‏علمیه و روحانیت باید بتوانند نقشی در حفظ، صیانت، رشد و توسعه ‏انقلاب اسلامی ایفا کنند و در بزنگاه‌های تاریخی اگر حوزه و روحانیت ‏عقب بمانند فرصت سوزی کرده‌اند و یکی از بزنگاه‌ه..

اقتصاد ورشکسته اسرائیل پس از طوفان غزه

فاطمه مداح نظری- «جنگ‌»ها نیز به مانند وضعیت «صلح» اقتصاد ‏سیاسی مخصوص به خود را دارند. در قرن بیست‌ویکم تسلیحات و ‏منابع لجستیکی لازم برای پیروزی دولت‌ها در میدان نبرد به قدری ‏اهمیت یافته که گاها سران کارخانه‌های اسلحه‌سازی با ایجاد «لابی» و ‏حمای..

تصدی نخبگان و متخصصان متعهد و پاسخ گو در جایگاه‌های تصمیم ‏ساز
در نشست خبری ستاد سلامت دکتر قالیباف مطرح شد؛

به گزارش روزنامه شاخه سبز- هیفا ء پردل – حوزه سلامت و درمان ‏کشور از ظرفیت های مهمی است که برای ارتقای آن نیاز به دولت ‏دارد چرا بنای بلند کاخ سلامت در لوای علم پزشکی به منزله یک ‏حرفه و جامعه سرافراز پزشکی در مقام بانیان آن استوار گشته و ‏برای نیل ..

انتخابات فرصتی برای ایجاد وحدت ملی و تجلی اراده ملت  ‏

زهره نعلبندیشاخه سبز- انتخابات بهترین فرصت برای نمایش وحدت ملی و اقتدار ‏نظام اسلامی است و صحنه نمایش قدرت و پشتیبانی آحاد مردم از نظام ‏اسلامی است.‏به گزارش خبرنگار شاخه سبز، انتخابات در نظام جمهوری اسلامی ‏سندی محکم بر نقش آفرینی آحاد مردم در سرنو..

تقویت اقتصاد کشور؛با توسعه دیپلماسی با کشورهای منطقه و جهان
روزنامه شاخه سبز گزارش می دهد؛

شاخه سبز-هیفاء پردل- 45 سال از عمر انقلاب اسلامی می گذرد و ‏این نظام با سراشیبی های فراوانی از جمله تحمیل 8 سال جنگ تحمیلی ‏نابرابر و از سویی کارشکنی در همه اموری که به توسعه و اقتدار ‏کشور مرتبط است و مهم تر از همه سایه شوم تحریمی که اقتصاد ما ‏را ..

وحدت میان نامزدهای جبهه انقلاب انتخاب را برای مردم آسانتر می‌کند

زهره نعلبندیشاخه سبز- شرکت در انتخابات تکمیل کننده حماسه بدرقه شهیدان راه ‏خدمت است، اما در این میان نباید از اهمیت انتخاب فرد اصلح نیز ‏غافل شد؛ لذا نامزدهای جبهه انقلاب باید برای آسان کردن انتخاب برای ‏مردم با تقویت همدلی و هم‌افزایی برای ایجاد وح..

غرب آسیا آبستن اتفاقات تاریخ ساز

فاطمه مداح نظری - در تاریخ ظهور و سقوط قدرت‌های بزرگ، وقوع ‏جنگ‌ها، بحران‌های اقتصادی و برخوردهای ژئوپلیتیکی از اهمیت ‏بسیار بالایی برخوردارند. عملیات غافل‌گیر کننده طوفان الاقصی در ‏هفتم اکتبر ۲۰۲۳ یکی از همان نقاط عطف تاریخی در جریان رقابت ‏ژئواست..

تمرکزرئیس جمهور چهاردهم بر مسائل اقتصادی و فرهنگی
درگفت وگو با روزنامه شاخه سبز مطرح شد؛ ‏

شاخه سبز-هیفاء پردل- هشتم تیرماه  در کشور با یک رویداد مهم ‏سیاسی روبرو است برگزاری انتخابات زود هنگام برای انتخاب رئیس ‏جمهور چهاردهم رویدادی است که  نه تنها  برای ملت و نظام بلکه ‏برای جهانیان حائز اهمیت است.‏‏ با  راهبردی که ش..

چالش کشور با پیری جمعیت

‏ فرشته محقق-در هزاره سوم میلادی جهان آرام آرام رو به فروپاشی ‏می رود یکی  از ویران کننده ترین نظریه جهان اومانیست که با ‏اصالت بخشیدن به لذت های مادی افراد را به سمت پرتگاه ویرانی ‏کشانده است هم اکنون آلمان و ایتالیا دو کشوری هستند که رشد ‏جمع..

تنور داغ شعارهای نامزدهای انتخاباتی ‏
روزنامه شاخه سبز گزارش می دهد؛ ‏

شاخه سبز-هیفاء پردل- بعد از رد صلاحیت برخی نامزدها و عبور 6 ‏نامزد انتخاباتی از سد شورای نگهبان تنور انتخابات وارد فاز جدیدی ‏شد و نامزدها با شعارها و برنامه های انتخاباتی خود تنور انتخابات ‏پیش رو را داغ تر کردند.‏به گزارش خبرنگار روزنامه شاخه سبز-..

ازموزه  علوم زمین  تا موزه دین و دنیا  درقم ‏

زهره مهرنوروزی-قم با داشتن آب و هوایی نیمه کویری برای پذیرش ‏گردشگر برای تمام فصول جذاب است در تابستان های گرمش ‏روستاهای ییلاقی مهیاست ، اما جاذبه های تاریخی قم در جای خود بی ‏نظیر است. در کنارخانه‌های تاریخی ثبت شده موجود در قم مانند خانه ‏تاریخی ..

تنور داغ شعارهای نامزدهای انتخاباتی ‏
روزنامه شاخه سبز گزارش می دهد؛ ‏

شاخه سبز-هیفاء پردل- بعد از رد صلاحیت برخی نامزدها و عبور 6 ‏نامزد انتخاباتی از سد شورای نگهبان تنور انتخابات وارد فاز جدیدی ‏شد و نامزدها با شعارها و برنامه های انتخاباتی خود تنور انتخابات ‏پیش رو را داغ تر کردند.‏به گزارش خبرنگار روزنامه شاخه سبز-..

اصلالت و زیبایی راز صنایع دستی قم ‏

زهره مهرنوروزی- صنایع‌دستی، به‌عنوان یکی از مهم‌ترین ارکان ‏فرهنگی هر ملت، نقش به‌سزایی در توسعه و حفظ فرهنگ دارند، این ‏صنایع، الگوهای زیبایی‌شناسی، نمادها و نقوش منحصربه‌فرد فرهنگی ‏را در خود جای داده‌اند. هنرمندان و صنعت‌گران صنایع‌دستی با استفاد..

مشارکت حداکثری مردم در انتخابات نمادی از همبستگی ملی

زهره نعلبندی ‏شاخه سبز- حضور حداکثری مردم در انتخابات موجب حفظ اقتدار و ‏امنیت ملی می‌شود؛ حضوری که باعث شده دشمنان از آن وحشت ‏داشته باشند و در این سال‌ها تلاش کرده‌اند تا مردم را از حضور در ‏صحنه دور کنند.‏به گزارش خبرنگار شاخه سبز، زمان زیادی تا ..

رای گیری اجباری در غرب

فاطمه مداح نظری - حق بر مشارکت سیاسی از حقوق بنیادین انسان هاست که خود از حق تعیین سرنوشت نشأت می گیرد. این حق در اسناد مهمی چون اعلامیه جهانی حقوق بشر، میثاق بین المللی حقوق مدنی و سیاسی، کنوانسیون اروپایی حقوق بشر و... تصریح شده است. یکی از جلو..

شناسایی ۸۰ نقطه ناایمن در قم
روزنامه شاخه سبز گزارش می دهد؛ ‏

شاخه سبز-هیفاء پردل- در شهر زائر پذیر قم مجتمع ها و مراکز تجاری و ‏بازارهایی هستند که به دلیل نا ایمن بودن آن ها حکم یک بمب آماده ‏انفجاری هستند که اگر به ایمنی بودن آن توجه نشود خاطرات تلخ ‏حوادثی چون پلاسکو و متروپل را دوباره می تواند زنده کند.‏به..

ضرورت وحدت گرایی در انتخابات پیش رو‎  ‎

‎ ‎فرشته محقق- هم اکنون درجهان دو گفتمان مشخص خود نمایی می کند یک گفتمان انقلاب اسلامی که بر حکومت خدا بر روی ‏زمین استوار است و عدالت و مساوات و دوری از ظلم و ستم بر ملت ها را دنبال می کند. گفتمان مقابل بر مادی گرایی، اومانسیم و ‏در یک کلام بر دنیا..

قمی‌ها همواره در انتخابات‌های کشور حضوری پرشور و حماسی ‏داشته‌اند

زهره نعلبندیشاخه سبز- مردم بصیر و انقلابی قم، همواره با حضور پرشور در ‏انتخابات، صحنه‌های زیبا و ماندگاری از عشق به ایران و وفاداری به ‏آرمان‌های بلند نظام اسلامی و شهدا را خلق کردند و اکنون نیز با توجه ‏به در پیش داشتن انتخابات ریاست جمهوری توقع می..

جنون اسرائیل در نسل کشی النصیرات

فاطمه مداح نظری – گویا جنایت برای رژیم سفاک و خونریز ‏صهیونیستی امری عادی است و تاریخ از بدو پیدایش این غده سرطانی ‏تاکنون شاهد جنایت های زیادی در فلسطین و نوار غزه بوده است. ‏اسرائیل برای رسیدن به اهداف غاصب گرانه خویش از هیچ جنایتی ‏روگذار نبوده و..

استمرار کیفیت آب شرب قم نیازمند صرفه جویی همشهریان است

زهره نعلبندیشاخه سبز- آب شرب استان قم در سال‌های اخیر در وضعیت مناسبی ‏قرار گرفته که البته برای مدیریت هرچه بهتر این روند نیازمند همراهی ‏همشهریان در رعایت سرانه مصرف و صرفه جویی هستیم.‏به گزارش خبرنگار شاخه سبز،  بسیاری از مشکلات بهداشتی ‏کشور..

بانک سینا
بانک توسعه تعاون
تبلیغ