اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "مازندران"
40
سهم ناچیز مازندران از اعتبارات ارزی

«ربیع فلاح» در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی مازندران  که با حضور «ولی‌الله سیف» رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سالن شماره یک استانداری مازندران برگزار شد، گفت: هرچند مازندران دارای صنایع بزرگ نیست اما صنعت این استان بر پایه کشاو..

تشکیل 25 پرونده برای متخلفین انتخاباتی در مازندران

حجت الاسلام اسدالله جعفری با اشاره به فرموده های مقام معظم رهبری در خصوص شاخص های اصلی انتخابات، سلامت انتخاباتی، رقابت در انتخابات، مشارکت حداکثری و امنیت انتخابات را از شاخص های اصلی مورد نظر ایشان در تمام انتخابات دانست و گفت: برای تحقق منویات مق..

برگزاری سومین مرحله همایش سراسری روسای شعب بانک کشاورزی

بنا بر اعلام بانک کشاورزی، در نخستین روز از سومین مرحله همایش، سیف طی سخنانی ضمن قدردانی از خدمات ارزشمند  شهیدزاده، به تشریح شرایط نظام بانکی کشور، الزامات بهبود روابط بانکی بین‌المللی و جایگاه برجسته بانک کشاورزی در این سیستم پرداخت.درادامه ه..

پرداخت کامل پاداش خدمت فرهنگیان سال 95

قاسم احمدی لاشکی در آیین تجلیل از معلمان دانش‌آموزان با نیازهای ویژه غرب مازندران، با اشاره به نقش پررنگ معلمان مدارس استثنایی در تعلیم و تربیت اظهار کرد: مدارس استثنایی نیاز به توجه ویژه دارند اما معمولا مورد غفلت قرار می گیرند.وی با بیان اینکه شرا..

محور هراز مسدود شد

هوشنگ نصیری پرکوهی  به منظور اجرای عملیات اصلاح قوس حادثه خیز منطقه پرن و خاکبرداری ترانشه در محور هراز ، این محور از امروز 16 اردیبهشت تا 25 اردیبهشت در روزهای شنبه تا سه شنبه از ساعت 10 صبح تا 17 عصر مسدود خواهد بود.نصیری افزود:در زمان انسداد..

ارزش هرکیلو خاویار ایران معادل 6000 لیتر نفت خام است

اسحاق اسلامی با اشاره به لزوم فوریت نیاز احداث پایانه صادرات ماهیان خاویاری گفت: ایجاد احداث پایانه صادراتی ماهیان خاویار در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی در بخش دریایی است.وی، فقدان پایانه صادراتی ماهیان خاویاری را برای اقتصادکشور مضر دانست و تصریح کر..

مهار آتش سوزی در ذخیره‌گاه کجور

مهرداد خزایی پول اظهار کرد: آتش سوزی در 300 متر مربع از حاشیه ذخیره گاه زربین واقع در کینس کجور روی داد که با حضور به موقع نیروهای یگان حفاظت اداره منابع طبیعی، نیروهای مردمی و آتش نشانی مرزن آباد اطفا شد.وی درباره علت آتش سوزی گفت: تعدادی از م..

انتقاد بدون پشتوانه از دولت سیاه نمایی است

محمدباقر نوبخت در گردهمایی مدیران شعب بانک کشاورزی در مرکز آموزش بانک کشاورزی بابلسر اظهار کرد: بانک کشاورزی سهم بسیاری در اقتصادی کشور دارد.وی گفت: پس از قبول مسئولیت دولت تدبیر و امید شرایط ویژه در کشور وجود داشت که تیم اقتصادی برای خروج از دوره ر..

رشد 5 درصدی جرایم خشن و وقوع سرقت در مازندران

سید محمود میرفیضی امروز در همایش سراسری کلانتری و پاسگاه های فرماندهی انتظامی مازندران در محل ستاد انتظامی این استان، با بیان اینکه در ایام نوروز برنامه های ویژه امنیتی و حفظ آرامش از سوی نیروها به اجرا درآمد اظهار کرد: در نیروی انتظامی ظرفیت های خو..

گردآوری میراث‌ گران‌بهای فرهنگی و تاریخی در موزه کندلوس

علی شادمان در جمع خبرنگاران با اشاره به بازدید اخیر کارشناسان سازمان میراث فرهنگی کشور از روستای کندلوس، از این روستا به عنوان یکی از ظرفیت های بزرگ منطقه در بحث گردشگری یاد کرد و گفت: روستای کندلوس دارای جاذبه‌های طبیعی و مناظر بسیار زیبایی است که ..

اخراج 400 کارگر و کارمند بهشهر در سال جاری

نبی اله صفری اظهار کرد: در سال جاری 435 نفر از کارگران و کارکنان از 146 واحد صنفی، تولیدی، صنعتی، خدماتی، تعاونی، کشاورزی و دامداری اخراج شدند که 80 درصد آن ها معادل 348 نفر بومی و 20 درصد معادل 87 نفر غیربومی بودند.وی افزود: اکثر موارد اخراج کارگرا..

پلمب 30 واحد عرضه غیرمجاز گاز در مازندران

حسینعلی طالبی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در سال جاری به دلیل قطع گاز ترکمنستان و افت فشار گاز، فشار فراوانی به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری وارد شد، اظهار کرد: در طول این مدت تمام تلاش نیروهای شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی توزیع..

احتمال مسدود شدن جاده‌های کوهستانی مازندران طی روزهای آینده

محمدرضا رضوی اظهار کرد: بر اساس اخطاریه شماره  14هواشناسی در 26 بهمن‌ماه و با توجه به نفوذ سامانه سرد بارشی به استان، وقوع بارش باران و برف در مازندران، طی امروز از سمت غرب استان آغاز می شود. در روز پنج‌شنبه  بارش باران و برف در ارتفا..

آغاز رقابت‌های فرهنگی ورزشی دختران پیام نور کشور در ساری

عبدالمهدی نصیرزاده در افتتاحیه جشنواره فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر سراسر کشور که در سالن سید رسول حسینی ساری برگزار شد، گفت: نخستین دوره جشنواره فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های پیام نور سراسر کشور به میزبانی استان مازندران برگزار می‌شود.وی ب..

گشایش دهکده صنایع دستی در مازندران

دلاور بزرگ‌نیا در جلسه کمیسیون تخصصی گردشگری، نمایشگاهی و سرمایه‌گذاری اظهار داشت: گردشگری را باید به دید فرهنگی نگاه کرد و تنها جنبه های اقتصادی آن نباید نگریسته شود.وی افزود: ورود به گردشگری با نگاه اقتصادی خطرناک است و باید گردشگری فرهنگی تاریخی ..

برگزاری آزمون انتخاباتی برای 1700 مجری انتخابات در کشور

محمدامین رضازاده، در همایش توجیهی فرمانداران، بخشداران و اعضای ستاد انتخابات استان در بابلسر با اشاره به این‌که «مقام معظم رهبری، چهار اصل امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت حداکثری را به عنوان تکلیف برای مجریان انتخابات تعیین و تاکید فرموده‌اند»، گفت: در..

تولید اندک کتاب با محتوای بومی در مازندران

احد جاودانی  پایین بودن سرانه مطالعه  کتاب در ایران را به عواملی همچون گرانی کتاب و کاغذ،  تولید نشدن کتاب متناسب با نیاز مردم، تبلیغ نکردن کتاب، نبود کتابخانه‌های مکفی و پراکنده بودن کتاب فروشی‌ها در سطح شهر و روستا دانست و..

جان باختن 41 نفر در مازندران بر اثر حوادث رانندگی در دی ماه

علی عباسی گفت: تعداد کل متوفیات ناشی از تصادفات رانندگی ارجاعی به پزشکی قانونی مازندران در دی ماه امسال  41 نفر شامل 32مرد و 9 زن است که این رقم در مدت مشابه سال قبل  11درصد کاهش یافته‌است.وی تصریح کرد: از کل متوفیات حوادث رانندگی دی ماه م..

501 پایگاه امداد و نجات در کشور فعال است

مرتضی سلیمی در آیین راه اندازی اولین پایگاه امداد و کوهستان کشور با عنوان شهید علی ملک زاده در شهر رینه استان مازندران با اشاره به اینکه این پایگاه برای کوهنوردان و گردشگران بسیار مناسب است، افزود: تلاش می کنیم مرکز ملی توان افزایی کوهستان کشور برای..

اجرای سند تقسیم کار کنترل آسیب‌های اجتماعی در مدارس مازندران

سید علی ساداتی در افتتاحیه طرح سند تقسیم کار ملی کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی که در دبیرستان فردوسی ناحیه یک ساری برگزار شد گفت: برای اینکه کشور ما آینده روشنی داشته باشد باید دانش آموزانی از حیث روحی، جسمی، اخلاقی و رفتاری سالم داشته باشیم. انسان ..

بانک سینا
بانک توسعه تعاون
تبلیغ