اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "تهران"
57
خاکی تر از خاک

معصومه محمدی -  همه جا پر از خاک بود درون جعبه ها و قفسه های زیرزمین دنبال چیزی می گشت. از صدای تکه کاغذها می توانستی چشم بسته بفهمی در کدام قسمت زیرزمین در حال جستجو است.گاه گاهی همه جا را سکوت فرا می گرفت، آن زمان تعدادی عکس پیدا می کرد و به ..

دومین محموله کمک های مردمی پاکدشت راهی دشت آزادگان می شود

به گزارش معصومه محمدی خبرنگار شاخه سبز پاکدشت، محمد مهدی قمی معاون عمران فرماندار شهرستان پاکدشت از ارسال دومین محموله کمک های جمع آوری شده از سوی ادارات به خصوص شهرداری ها، بخشداری ها، جهاد کشاورزی، شهرک های صنعتی،دارایی، ثبت اسناد، تربیت بدنی، ادا..

من می خواهم مثل شهردار پاکدشت بشم

معاون شهردار پاکدشت گفت: فرزندان سندروم داون فرشتگان آسمانی هستند که در روی زمین در کنار ما زندگی می کنند. به گزارش معصومه محمدی خبرنگار روزنامه شاخه سبز، دیر آمد، صندلی ها پر شده بود، با مامانش دنبال صندلی خالی می گشت، یک دفعه گفت، مامان اونجا..

تشکیل دژ سپاه به سرکردگی نماینده مجلس در بلندترین خاکریز اقتصادی استان تهران

به گزارش معصومه محمدی خبرنگار شاخه سبز، صبح امروز طی نامه که به مسئولان عالی رتبه نظام تقدیم شد، مسئولان شهرستان پاکدشت اعم از دکتر محمد قمی نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی، هادی تمهیدی فرماندار، رضا خانی و مهدی علیدادی بخشداران مرکزی و شری..

رئیس سازمان جهانی آتیک؛ پاکدشت فضای بسیار خوبی برای سرمایه گذاری دارد

به گزارش معصومه محمدی خبرنگار شاخه سبز، عزیز شاهین رئیس سازمان جهانی آتیک و رئیس اجرائیات اتحادیه شهرداری های ترکیه و اروپا صبح امروز صدر هیئتی از مشاوران اقتصادی وارد شهرستان پاکدشت شد و در ابتدا در جلسه به ریاست تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت شرکت..

آمادگی پاکدشت برای ایجاد تبادلات اقتصادی با جهان

به گزارش معصومه محمدی خبرنگار شاخه سبز، صبح امروز عزیز شاهین رئیس سازمان جهانی آتیک، صدر هیئتی متشکل از مشاورین اقتصادی خود وارد پاکدشت و فرمانداری شهرستان شد تا بزودی شاهد ایجاد تبادلات اقتصادی بیشتر این شهرستان با جهان در حوزه های صنعتی، صادرات گل..

فرماندار پاکدشت مطرح کرد؛ جوانان مبدا تحولات موثر در کشور

به گزارش معصومه محمدی خبرنگار شاخه سبز، هادی تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت در جمع اصحاب رسانه ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز میلاد پر برکت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان به تمام جوانان امروز و دیروز اظهار کرد: کشور مقدسمان ایران اسلامی امروز مسیر روشنی را..

مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری پاکدشت؛  جوانان ثروت های واقعی هر جامعه

به گزارش معصومه محمدی خبرنگار شاخه سبز پاکدشت، زهرا بختیاری مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری پاکدشت، ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز میلاد پر نور حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان، اظهار کرد:جوانان ثروت های واقعی هر جامعه هستند که با ایجاد فرصت رشد و پیشر..

آزادگان صحنه دلاورمردی های مردم پاکدشت

به گزارش معصومه محمدی خبرنگار شاخه سبز، روزگاری نه چندان دور دشت آزادگان شاهد جوانمردی پدران شان در برابر آتش دشمنان بود، اینک فرزندان شان در دشت آزادگان از خون های مطهر شهدا و از مردم در برابر هجوم آبهای سرکش پاسداری می کنند.محمد مهدی قمی، فرزند شه..

معاون سیاسی انتظامی فرماندار پاکدشت مطرح کرد؛  اهمیت حضور بانوان در حوزه های مختلف جامعه/ تاکید فرماندار بر تقویت برنامه های حوزه بانوان نسبت به سال گذشته

معاون سیاسی انتظامی فرماندار پاکدشت گفت: دشمنان به خوبی می دانند که برای فروپاشی یک جامعه باید اصلی ترین بنیان جامعه که همان خانواده است را هدف قرار دهند؛ با یک تدبیر صحیح و برنامه ریزی دقیق می توان کمان حیله های دشمنان را به خودشان بازگردانیم.به گز..

قمی مطرح کرد؛ حرکت آمریکا، حرکت بچگانه ای است/ همه ما پاسدار هستیم

به گزارش معصومه محمدی خبرنگار شاخه سبز، محمد قمی نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران، ضمن محکوم کردن اقدام اخیر آمریکا در خصوص سپاه اظهار کرد: خلق و خوی آمریکا ضد استکباری است و آمریکا از اصل با اسلام و مسلمین مخالف هست.وی گفت:..

مدیر کل خانه ایثارگران استان تهران  تروریست دانستن سپاه از سوی آمریکا را محکوم کرد

به گزارش شاخه سبز - دکتر حیدریان ضمن بیهوده خواندن این اقدام، گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مقابله با اشکال مختلف تروریسم در منطقه کارنامه ی درخشان و قابل قبولی دارد. مدیر کل خانه ایثارگران استان تهران بابیان اینکه سپاه پاسداران  نهاد..

فرماندار پاکدشت :  دشمنان در مشکلات اخیر کشور دست از دشمنی خود بر نداشته و جو روانی برعلیه نظام ایجاد می کنند

به گزارش معصومه محمدی خبرنگار شاخه سبز، جلسه مدیریت بحران به ریاست فرماندار شهرستان برای جمع آوری منسجم کمک های مردمی برای هموطنانمان در خوزستان تشکیل شد، در این جلسه تمهیدی ضمن تقدیر و تشکر از ادارات در مدیریت سیلاب اخیر پاکدشت اظهار کرد: دشمنان در..

اقتصاد آغشته به فرهنگ ایثار رمز موفقیت در خاکریز اقتصادی

به گزارش معصومه محمدی خبرنگار شاخه سبز، رضا مدنی در حاشیه بازدید از گلخانه برادر شهید خرسند، ضمن تقدیر از همت اقتصادی شان، اظهار کرد: در شرایط سخت کنونی که تحریم های ظالمانه توسط به ظاهر قدرت های جهانی اما در حال سقوط بر ملت ایران تحمیل می شود، زنده..

توزیع ۲۰۰ تن میوه شب عید در پاکدشت

به گزارش معصومه محمدی خبرنگار شاخه سبز پاکدشت، علی علیمحمدی معاون اداری مالی و برنامه ریزی فرمانداری پاکدشت در جمع اصحاب رسانه از توزیع نزدیک به ۲۰۰ تن سیب و پرتغال در پاکدشت خبر داد و گفت: در راستای اهداف دولت مبنی بر کمک به اقشار کم بضاعت و کارگر ..

فرماندار پاکدشت؛ سد ماملو سرریز نشده/ مردم به شایعات گوش فرا ندهند

به گزارش معصومه محمدی خبرنگار شاخه سبز، در شامگاه دوشنبه پنجم فروردین ماه جاری ، جلسه فوق العاده شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان پاکدشت به ریاست فرماندار و با حضور حداکثری اعضاء در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. فرماندار شهرستان پاکدشت در این..

رئیس پلیس فتای پاکدشت؛  لزوم شفافیت و صداقت در اخبار منتشره در پیشبرد اهداف شهرستان

به گزارش معصومه محمدی خبرنگار شاخه سبز از پاکدشت -  سرهنگ حسین شصتی در جمع خبرنگاران، ضمن تبریک پیشاپیش میلاد با سعادت امیرالمومنین (ع) و عید نوروز، بیان داشت : جایگاه و اهمیت مطبوعات و رسانه ها به حدی حائز اهمیت است که در حال حاضر بعنوان یکی ..

فرماندار شهرستان پاکدشت؛پروژه کمربندی مطالبه حداکثری مردم و یک مطالبه جدی است

به گزارش معصومه محمدی خبرنگار شاخه سبز پاکدشت، هادی تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت در آخرین جلسه شورای اداری فرمانداری پاکدشت که صبح امروز و با حضور روسای ادارات در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: گرامی میدارم یاد و خاطره  امام راحل،..

بخشدار مرکزی پاکدشت تاکید کرد؛ هوشیاری تمامی دستگاه‌ها لازمه برخورد با هر گونه ناامنی

به گزارش معصومه محمدی خبرنگار شاخه سبز پاکدشت، جلسه کمیته امنیتی بخش مرکزی شهرستان پاکدشت به ریاست مهندس خانی بخشدار مرکزی و با حضور تاجیک مسئول سیاسی انتظامی بخشداری، فرماندهان کلانتری‌های نیروی انتظامی، فرماندهان حوزه‌های مقاومت بسیج و دهیاران بخش..

به همت بنیاد شهید پاکدشت مراسم گرامیداشت روز شهدا در پاکدشت برگزار شد

به گزارش معصومه محمدی خبرنگار روزنامه شاخه سبز ، مراسم گرامیداشت روز شهدا، به همت اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران پاکدشت در مصلی امام خمینی(ره) و در جوار ۵ شهید گمنام با حضور خانواده معظم شهدا برگزار شد. در این مراسم، مرتضوی رئیس بنیاد شهید و امو..

بانک سینا
بانک توسعه تعاون
تبلیغ