اخبار برگزيده:
کشف یک میدان عظیم گازی در جنوب ایران

یک میدان عظیم گازی در مناطق خشکی در جنوب ایران کشف شد. براساس این گزارش، این میدان گازی در عمق 3900 متری زمین کشف شده و حجم آن به اندازه 16 سال مصرف گاز در تهران است.   سید صالح هندی مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران با تایید خبر کشف ا..

نامه مجلسی‌ها به روحانی درباره شیوه حذف یارانه ها

حسینعلی حاجی‌دلیگانی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره تصمیم دولت مبنی بر حذف یارانه نقدی پردرآمدها، گفت: روش دولت برای حذف یارانه نقدی پردرآمدها عادلانه نیست و باید اصلاح شود. وی با تأکید بر اینکه دولت ابزارهای ..

خسارت مالی عربستان از جنگ یمن چقدر است؟

«علی حجازی» نویسنده و تحلیلگر برجسته لبنانی  معتقد است، عربستان در سطح تقابل با ایران نیست، زیرا حتی نتوانست بر حوثی‌ها پیروز شود و محمد بن سلمان ولی‌عهد سعودی در یمن در برابر یمنی‌های فقیر شکست خورد.   این تحلیلگر در اظهارات خ..

جوان نخبه پاره تن ایران است حرکت علمی را با شوق مضاعف ادامه دهید
رهبر انقلاب در دیدار نخبگان علمی:

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار دو هزار نفر از نخبگان جوان و استعدادهای برتر علمی، ادامه پیشرفت علمی کشور را در کوران حرکت پرشتاب علمی جهان، کاملاً ضروری و حیاتی خواندند و با اشاره به شوق سرشار، انگ..

باید دشمن را همه جا تعقیب کنیم / دریا سرزمین اصلی نبرد ماست
سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی در ششمین همایش ملی شناورهای تندرو در زیباکنار :

به گزارش شاخه سبز، ‌سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی صبح امروز در ششمین همایش ملی شناورهای تندرو در زیباکنار ‌با بیان اینکه گیلان نگین زیبای انگشتر کشور ایران است، اظهار داشت: ‌گیلان سرزمین عارفان بزرگ و مردان بزرگی است که در تاریخ باشکوه مبارزات ضداس..

ترکیه در مسیری که انتخاب کرده، تجدیدنظر کند / نباید فکر کنیم که با تنگتر شدن فیلتر در انتخابات، نتیجه مثبت‌تر خواهد بود
حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز چهارشنبه در جلسه هیأت دولت

به گزارش شاخه سبز حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز چهارشنبه در جلسه هیأت دولت گفت: همه آمار و شرایط نشان می‌دهد، مسیری که ملت، نظام، رهبری، نیروهای مسلح و همه جناح‌ها انتخاب کرده‌اند، درست است و باید با وحدت، اتحاد و یکپارچگی این مسیر را ادامه د..

دشمنان برای خروج از مخمصه یمن به التماس افتاده‌اند
سردار فدوی:

دریادار علی فدوی جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نهمین سالگرد تدفین شهدای گمنام در دانشگاه شاهد، ضرر اقدام علیه ایران را بیشتر از نفعش دانست و افزود: دشمنان به قدرت ما اقرار م‌ ‌کنند و شرایط به‌گونه‌ای است که خود آنها به‌دنبال یافتن..

اخبار ویژه (سه شنبه 16 شهریور 98)

حمله دوباره ملخ‌ها به کشوروزیر جهاد کشاورزی با ارسال نامه‌ای به معاون اول رئیس جمهور اعلام کرد، در سه ماه پایانی سال جاری دوباره با هجوم گسترده ملخ های صحرایی در مناطق مناطق جنوبی کشور مواجه خواهیم بود.در ماه‌های پایانی سال گذشته ملخ های صحرایی یا م..

خصوصی سازی یا خصوصی خواری؟

تخلفات گسترده در واگذاری شرکت‌های دولتی به افراد به نام خصوصی سازی ولی به کام غارتگران.واگذاری شرکت‌های دولتی در دولت‌های مختلف موجب بروزمشکلات و اعتراضات در حوزه های مختلف شده استعدم رعایت اصل اهلیت و قیمت‌گذاری مناسب را بارها وتبعات تخلفات این واگ..

برنامه‌ریزی‌های بعد از گام چهارم کاهش تعهدات هم انجام شده است
موسوی:

سیدعباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه در مورد طرح صلح هرمز گفت: جمهوری اسلامی در ادامه طرحها، ابتکارات و ایده‌هایی که برای صلح و ثبات منطقه داشته، طرح «پویش صلح هرمز» را مطرح کرد. در این طرح اهداف مشخص شده و راهکارهای آن نیز ارائه شده است.موسوی با ا..

همه کشورها باید در زمینه پناهندگان فعال باشند و نقش ایفا کنند
رحمانی فضلی:

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حاشیه نشست آکسکام، گفت: جلسه امروز آکسکام درخصوص پناهندگان بود. ایران به عنوان یکی از کشورهایی است که بیشترین خدمات را در عرصه پذیرایی، تسهیلات و کمک رسانی به افغانستانی های مقیم ایران که به عنوان مهاجر هستند، را ان..

نگرانی مهمی در حوزه‌های سیاسی و امنیتی نداریم
روحانی:

حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور امروز سه‌شنبه در دیدار وزیر، معاونین و مدیران ارشد وزارت اطلاعات، گفت: مجموعه وزارت اطلاعات از مهمترین دستاوردها و سرمایه‌های نظام اسلامی است و اینکه بر اساس قانون اساسی، تنها دستگاه اجرایی است که وزیر آن باید مجتهد..

اخبار ویژه (دوشنبه 15 شهریور 98)

منابع ما ابراز نگرانی بابت امنیت عراق نداشته‌اندذوالفقاری درباره وضعیت امنیت عراق خاطرنشان کرد: دولت عراق، ستاد اربعین ما در عراق و ستاد کل نیروهای مسلح منبع ما برای ارزیابی وضعیت امنیت عراق هستند که هیچ کدام از این مراجع ابراز نگرانی بابت امنیت عرا..

از سرمایه گذاران مسکن اجاره ای حمایت شود/قضاوت درباره ثبات بازار مسکن تا دو ماه آینده

مصطفی قلی خسروی در گفت و گو با فارس در پاسخ به این سئوال که وزارت راه و شهرسازی به دنبال راه اندازی نظام اجاره داری حرفه ای است آیا این اقدام می تواند تا سال آینده و در زمان نقل و انتقالات به ساماندهی اجاره بها کمک کند گفت: نظام اجاره داری ح..

تبلیغ

سياسي