اخبار برگزيده:
ضرورت گفتمان سازی در حوزه اقتصاد دانش بنیان ‏

در عصر ارتباطات یکی از نیارهای جدی جامعه ‏گفتمان سازی در حوزه های فرهنگی،  اجتماعی و علمی است برای ‏نمونه یکی از نیازهای ما در زمینه علم و فناوری  گفتمان سازی  در ‏حوزه دانش بنیان است.  به عقیده کارشناسان «گفتمان سازی» در ‏عرصه ع..

سندِ پشتیبان قانون؛گفتمان‌سازی و اقبال عمومی است
در نشست بررسی لایحه عفاف و حجاب‎ ‎مطرح شد: ‏

معصومه ظهیری استاد حوزه و دانشگاه گفت: نهال انقلاب  ‏مراحلی را پشت سر گذاشت تا به چهل سال بعدش رسید. نه ‏تنها در بحث حجاب و عفاف و زیست عفیفانه، در بسیاری از ‏موارد چالش‌های زیادی داریم. ‏به گزارش شاخه سبز  ، معصومه ظهیری استاد حوزه و ‏دان..

مدیریت زمان

مدیریت زمان

 پاسخ مرزداران افغانستانی داده شد/ مشکلی برای تردد مرزی نداریم
وزیر کشور:

شاخه سبز - وزیر کشور درباره تنش مرزی ایران و افغانستان گفت: این درگیری‌ها مختصر بود که پاسخ لازم به مرزداران افغانستانی داده شد و اکنون مشکلی در نقطه مرزی برای تردد وجود ندارد. احمد وحیدی در زمینه تنش های مرزی ایران و افغانستان و ارزیابی های ا..

مشکلات ترافیکی و لزوم بهره برداری سریع از متروی قم ‏

شهردار قم‎ ‎به لزوم بهره‌ برداری سریع از متروی قم اشاره و عنوان کرد: وزارت‎ ‎صنعت و ‏معدن نماینده خرید‎ ‎قطار‎ ‎بوده و با توجه به لزوم بهره برداری سریع از متروی قم ، اجازه خرید ‏قطار از تولیدکنندگان خارجی اخذ شده است.‏به گزارش خبرنگار روزنامه شاخه س..

داور دربی جام حذفی مشخص شد

شاخه سبز - کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسامی داوران قضاوت کننده در دیدار نهایی جام حذفی را اعلام کرد. فدراسیون فوتبال اسامی داوران قضاوت کننده در فینال جام حذفی را اعلام کرد. بدین ترتیب تیم‌ دیدار استقلال و پرسپولیس مشخص شدند. اسامی داو..

فرهنگ، غریبه‌ای در ورزش/ فوتبال دیگر تنها نیست

شاخه سبز- سالهاست برای کارهای فرهنگی در ورزش هزینه می‌شود و گزارش‌های مدیریت‌پسند ارائه می‌شود اما برآیند و نتایج آن که عیان است و حکایت دیگری را روایت می‌کند و به نظر می‌رسد اقدامات صورت گرفته به اسم فعالیت‌های فرهنگی پاسخگو نبوده است. فینال ..

کدام رشته‌ها شانس اعزام به هانگژو در قالب گروه سوم را دارند؟

شاخه سبز- در بازه زمانی کوتاه باقی‌مانده تا آغاز بازی‌های آسیایی، رشته‌هایی چون تنیس خاکی، بدمینتون، گلف، سوارکاری، شیرجه و حتی برخی فدراسیون‌های تازه تاسیس مثل بادبانی در صدد هستند تا نام‌شان را در لیست اعزامیان به هانگژو بگنجانند. تنها ۳ ماه..

شهرداری‌ها مکلف به شناسایی خانه‌های خالی از سکنه شدند

شاخه سبز- نمایندگان مجلس با الحاق تبصره ای به ماده ۵۴ مکرر قانون مالیات های مستقیم شهرداری های شهرهای دارای بیش از ۱۰۰ هزار نفر جمعیت را مکلف کردند واحدهای مسکونی خالی از سکنه واقع در شهرها را شناسایی کرده و اطلاعات آن را در اختیار وزارت راه و شه..

بررسی لایحه دو فوریتی تشکیل وزارت بازرگانی در دستور کار مجلس قرار گرفت

شاخه سبز -  گزارش کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در مورد لایحه دوفوریتی تشکیل وزارت بازرگانی در دستور کار صحن علنی قرار گرفت. نشست علنی امروز - دوشنبه - مجلس شورای اسلامی به ریاست محمد باقر قالیباف و با حضور ۲۱۸ تن از نمایندگان آغاز شد...

فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس از صحرایی حمایت کرد

شاخه سبز - سخنگوی فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی از موافقت اکثریت اعضای این فراکسیون با برنامه‌ها و اهداف وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش خبر داد. ابوالفضل عمویی در تشریح نشست روز دوشنبه فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی به خبرنگا..

سلطان عمان با رهبر انقلاب دیدار کرد

شاخه سبز- «هیثم بن طارق آل‌سعید» پادشاه عمان که به دعوت رسمی رئیس جمهور کشورمان به تهران سفر کرده است، امروز - دوشنبه - با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کرد. آقای «هیثم بن طارق آل سعید» سلطان عمان و هیات همراه صبح امروز (دوشنبه) با حضرت آیت‌ال..

پزشکان قصاب در اوکراین

دنیا به شکل عجیبی به سمت سقوط اخلاق پیش می رود آنقدر که ‏گویی در لبه پرتگاه دنیای منهای انسانیت قرار گرفته ایم. تاماس ‏هابز نظریه پرداز انگلیسی گویی چنین روزی را می دیده است که ‏نظریه انسان گرگ انسان را مطرح کرده است. ‏وی در اثبات نظریه خود می نویسی..

  واردات گوشت مرغ آلوده به کشور کذب است
سازمان دامپزشکی:

شاخه سبز- سازمان دامپزشکی کشور، واردات گوشت مرغ آلوده به کشور را تکذیب و اعلام کرد: تاکنون هیچ‌گونه مجوزی برای واردات گوشت مرغ از بلاروس داده نشده است. سازمان دامپزشکی کشور در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: این سازمان تاکنون هیچ‌گونه مجوزی برای وزارت ج..

تبلیغ