اخبار برگزيده:
سامانه بر خط خرده فروشی اموال تملیکی رونمایی شد

شاخه سبز- سامانه حراج خرده فروشی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی برای ‫دسترسی آسان و با برخط بودن تمامی فرایندهای خرید و مالی و امکان خرید برای آحاد جامعه رونمایی شد. سامانه حراج خرده‌فروشی برخط با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت (مرکز توس..

اصلاح نظام مالیاتی با همکاری و همراهی بازار/ مالیات بیش از نیمی از اصناف صفر است
رئیس سازمان امور مالیاتی اعلام کرد؛

شاخه سبز - معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی، با تأکید بر این نکته که اصلاح نظام مالیاتی کشور با همکاری و همراهی بازار و اصناف امری شدنی است، گفت: نظام مالیاتی تمام تلاش خود را برای اجرای عدالت مالیاتی خواهد کرد و از بازاریان و اصناف نیز انتظار می..

آغاز عملیات اجرایی راه آهن رشت- آستارا در آینده نزدیک
معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد:

شاخه سبز- معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه عملیات اجرایی راه آهن رشت- آستارا با مشارکت روسیه در آینده نزدیک آغاز خواهد شد، گفت: احداث و بهره‌برداری این قطعه ریلی، فصل نوینی در کریدور حمل و نقل بین‌المللی شمال-جنوب خواهد گشود. ..

تکلیف وزارت آموزش و پرورش باید سریعتر مشخص شود
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

نماینده مردم نی‌ریز و استهبان در مجلس، وزارت آموزش و پرورش را یکی از وزارتخانه های مهم کشور دانست و گفت: همه خانواده‌های ایرانی با این دستگاه مرتبط هستند و آینده فرزندان این مرز و بوم به تصمیمات و اقدامات آن بستگی دارد و بنابراین نیاز است که تکلی..

اختیارات بانک مرکزی برای تعیین تکلیف موسسات مالی یکسال تمدید شد
با موافقت سران قوا؛

شاخه سبز -تمدید یکساله اختیارات بانک مرکزی برای تعیین تکلیف برخی موسسات مالی و اختیارات این بانک برای مدیریت نوسانات بازار ارز از جمله موضوعات جلسه شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا بود. جلسه شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی روز شنبه با حضور سران..

دستور کار سلطان در تهران/چرا سفر آل‌سعید مهم است؟

شاخه سبز- یک سال پس از سفر آیت‌الله رئیسی به مسقط، تهران امروز میزبان سلطان عمان است و این سفر در صدر تحلیل‌ها و گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای و سیاسی. دستورکار گفت‌وگوها هم از روابط دوجانبه تا پرونده‌های میانجیگرانه گسترده است. «هیثم بن طارق آل‌سعید..

مأموریت رئیسی به دبیر شورای عالی امنیت چیست؟

شاخه سبز- متن حکم رئیس شورای عالی امنیت ملی برای دبیر جدید شورای عالی امنیت ملی منتشر شد.   به گزارش شاخه سبز، آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور در حکم انتصاب علی اکبر احمدیان آورده است: به استناد اصل ۱۷۶ قانون اساسی و نظر به مراتب..

محافظان سلامت کبد را بیشتر بشناسید

محافظان سلامت کبد را بیشتر بشناسید

دلایل نزول آمار ازدواج چیست؟
کارشناسان پاسخ می دهند:‏

‏  نزول نرخ ازداواج جوانان امروز به یک چالش پیش رو تبدیل شده است. اگر ‏سن دختران و پسران  از 35 سال بگذرد و تا این سن نتوانسته‌اند ازدواج کنند ‏وارد دوران تجرد واقعی خواهند شد و از آن‌جایی که احتمال ازدواج‌شان پایین ‏می‌آید، احتمال اینکه م..

تکلیف فرودگاه قم چه‌ می‌شود؟

احداث فرودگاه در قم یکی از پروژه های ضروری و زیربنایی است که همچنان پس از ده ‏سال در گیر و دار باید و نبایدها مانده و همچنان این پروژه به صورت نیمه کاره رها شده ‏است.‏کلنگ زنی این پروژه در سال 89 انجام شد، اما حالا پس از گذشت 13 سال، هنوز شهروندان ‏..

مقصران هیرمند

هیرمند فقط یک رود نیست، هیرمند حیات کویر است. هیرمند از افغانستان سرچشمه می‌گیرد، در آنجا جاری می‌شود و سرانجام به هامون سیستان می‌ریزد. هیرمند سرچشمه حیات سیستان است، چه بخش افغانستانی سیستان و چه بخش ایرانی آن و این می‌تواند حلقه وصلی باشد بین ..

به یاد فاتحان خرمشهر

‏ عده ای همینکه نگاهشان به مزارها می افتدد زیر لب فاتحه می ‏خوانند ولی عده ای  هم بی خیال از کنارش عبور می کنند در حالی ‏گلزارو یادمان  شهدای خرمشهر قم نماد غیرت وبزرگی مردان این ‏شهر است که صحنه را برای دشمن خالی نکردند. ‏خرمشهر با همه تل..

تراکتور نزدیک‌تر از همیشه به آسیا

شاخه سبز - با توجه به شکست هوادار در مقابل پرسپولیس و اینکه هنوز تیم فوتبال استقلال موفق به اخذ مجوز حرفه‌ای نشده تراکتور یک قدم دیگر به لیگ قهرمانان آسیا نزدیک شد.   به گزارش شاخه سبز، تیم فوتبال تراکتور در این فصل بعد از جدایی قربان ..

طارمی مچ جانشین رونالدو را می‌خواباند؟

شاخه سبز- مهدی طارمی ستاره ایرانی تیم فوتبال پورتو امشب فرصت این را دارد که یک رکورد منحصر به‌ فرد را در پرتغال به نام خود ثبت کند. رقابت‌های فوتبال لیگ پرتغال امشب به پایان می‌رسد و تکلیف قهرمان این فصل نیز مشخص خواهد شد. در حال حاضر بنفیکا ب..

تبلیغ