اخبار برگزيده:
اطلاعیه نوروزی قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا

به گزارش شاخه سبز - متن کامل این اطلاعیه بدین شرح است:باسمه تعالیاطلاعیه نوروزی قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کروناملت شریف ایراناکنون که با یاری خداوند متعال و با مقاومت و صبر و بردباری عموم مردم عزیز، سال ۱۳۹۹ با همه فراز و فرودها و دشواری ها..

سال ۱۴۰۰ به معنای آغاز قرن جدید است؟

به گزارش شاخه سبز - محمدجواد کلائی، رئیس مرکز تقویم موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، درباره نحوه محاسبه تقویم هر قرن اظهار کرد: اولین سال هر تقویم، سال یکم آن است. نخستین قرن هجری شمسی از اول فروردین سال یکم شروع و در ۲۹ اسفند سال ۱۰۰ پایان می‌پذی..

سخنگوی دولت: رفع تحریم و مقابله با کرونا اولویت‌های دولت در سال ۱۴۰۰ است

به گزارش شاخه سبز - علی ربیعی درباره عملکرد دولت دوازدهم در سالی که گذشت و برنامه‌های پیش روی دولت گفت: برنامه ما در سیاست خارجی اجماع‌سازی در ماه‌های باقی‌مانده از عمر دولت است و  باید به توافق عمومی دست یابیم.وی با بیان اینکه به دنبال نق..

 رییس ستاد انتخابات کشور: هیات نظارت بر انتخابات شوراها، استفاده از صندوق الکترونیک در تهران را بپذیرد

به گزارش شاخه سبز ، جمال عرف با اشاره به اتمام فرصت ثبت‌نام انتخابات شوراهای شهر، اظهار کرد: در شورای ششم بیش از ۵۱ هزار نفر ثبت‌نام کرده‌اند که نسبت به دوره گذشته مقداری ثبت‌نام‌ها کمتر شده است‌. وی ادامه داد: بیشترین روش ثبت نام، حضوری و سپ..

انتخابات سال آینده باید به گونه ای برگزار شود که دشمنان ایران را متنبه کند
دکتر واعظی در گفتگو با خبرنگاران:

به گزارش شاخه سبز - دکتر محمود واعظی افزود: عربستانی‌ها امروز به جای اینکه پاسخ افکار عمومی و جهان اسلام را بدهند که چرا پول بیت‌المال و پولی را که متعلق به مسلمین است، صرف خرید اسلحه از غربی‌ها و دیگران می‌کنند و برادران و خواهران مسلمان خودشان را ..

امیدواریم اقلیتی که دنبال سنگ اندازی در راه رفع تحریم هستند توبه کنند و دست بردارند
دکتر روحانی ‍پس از آخرین جلسه دولت در سال ۹۹:

به گزارش شاخه سبز - حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز چهارشنبه پس از آخرین جلسه هیات دولت در سال ۹۹ در جمع خبرنگاران، تاکید کرد: سال آینده حتما سال بهتری در کنترل و مهار ویروس کرونا خواهیم داشت و شرایط به مراتب بهتر از این سالی که در روزهای ..

حریرچی: سفر با خودروی شخصی به ۴۰ شهر قرمز و نارنجی ممنوع است

به گزارش شاخه سبز - ایرج حریرچی اظهار داشت : بر اساس اعلام کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، مسافرت به دو استان خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد در مجموع با ۹ شهر قرمز و ۱۱ استان با ۳۱ شهر نارنجی، ممنوع است.  وی با اعلا..

 واکسیناسیون طی روزهای آتی و براساس اولویت های تعیین شده، آغاز می شود
رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا:

به گزارش شاخه سبز - حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا گفت که همه دستگاه ها برای پیشبرد طرح واکسیناسیون در کشور آماده اند و در این چارچوب، کادر درمان، سالمندان و افراد دارای بیماری های زمینه ای، در اولویت دریافت و..

رای دیوان بین المللی دادگستری در رد اعتراض آمریکا
رئیس جمهور در مراسم آغاز بهره برداری رسمی از ۵ پروژه بزرگ وزارت صمت:

به گزارش شاخه سبز - حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در مراسم بهره برداری رسمی از ۵ پروژه بزرگ وزارت صنعت، معدن و تجارت در استان زنجان گفت: باوجودی که آمریکا هزاران کارشناس و متخصص را برای موفقیت در این جنگ سیاسی، بسیج کرده بود اما ملت ایران با..

ذوالفقاری: ورود وسایل نقلیه شخصی با پلاک تهران به هر یک از شهرهای ایران جریمه دارد

به گزارش شاخه سبز ؛ حسین ذوالفقاری رئیس کمیته اجتماعی و امنیتی ستاد ملی مبارزه با کرونا با تصریح اینکه شیوع و گستردگی بیماری کرونا به وضعیت قرمز، نارنجی و زرد و در نهایت سفید مشخص شده است؛ گفت: اگر یک شهری به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر در روز ۴ بیمار کرون..

فهرست شهرستان های قرمز، نارنجی و زرد کرونایی اعلام شد

شاخه سبز - بر اساس اعلام مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، از روز شنبه محدودیت‌های جدید در شهر‌های قرمز، نارنجی و زرد اعمال می‌شود.  با مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا در شهر‌های قرمز کرونایی به مدت دو هفته مشاغل سطح ۲، ۳ و ۴ تعطیل خواهند بود و ی..

همایون شجریان: مسئله کرونا جدی است اصراری بر حضور در تشییع ندارم /کنار آرامگاه فردوسی پدرم دفن خواهد شد

  شاخه سبز - پس از اعلام خبر درگذشت «محمدرضا شجریان» حدود ۳ هزار نفر از دوست‌داران او در مقابل بیمارستان جم با زمزمه قطعات موسیقی به بدرقه وی رفتند تا پیکر مرحوم شجریان از بیمارستان به بهشت زهرا منتقل شود. همایون شجریان خبر دفن پدرش در کنار ..

تبلیغ