اخبار برگزيده:
آمار دام سبک بین ۶۲ تا ۷۱.۱۶ میلیون رأس متغیر است

تعداد دام سبک موجود در بهره‌برداری‌های پرورش‌دهنده دام در کشور از ۶۲ تا ۷۱.۱۶ میلیون رأس در طول سال متغیر است. آمار تعداد دام سبک با افزایش بارندگی و سبز بودن مراتع در حال بهبود است. به گفته مدیرعامل اتحادیه مرکزی دام سبک در حال حاضر هر کیلو گ..

همبستگی و همراهی کشورهای منطقه بیش از گذشته است
باقری در دیدار با وزیر خارجه قزاقستان:

سرپرست وزارت خارجه گفت: امروز همبستگی و همراهی کشورهای منطقه بیش از گذشته است و هر چه کشورهای منطقه پیوندهای نزدیک تری داشته باشند، ما منطقه ای امن تر و با ثبات تر خواهیم داشت. «علی باقری» سرپرست وزارت امور خارجه در یکی دیگر از دیدارهای خود در..

نتایج اولیه آزمون دستیاری پزشکی اعلام شد/ تغییر زمان انتخاب رشته
در سایت مرکز سنجش پزشکی؛

نتایج اولیه پنجاه و یکمین دوره آزمون دستیاری پزشکی به صورت کارنامه در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شد. آزمون کتبی پنجاه و یکمین آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی در صبح روز پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در دانشگاه‌های علوم پزشکی محل آزمون برگز..

عامل اصلی تصادفات رانندگی در بزرگراه‌ها
سرهنگ جوان‌بخت مطرح کرد؛

رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: افزایش سرعت ناگهانی پس از تحمل ترافیک سنگین و به محض ایجاد خلوتی و ناتوانی راننده در کنترل خودرو عامل اصلی تصادفات رانندگی در بزرگراه‌ها است. طبق آمار به دست آمده تصادف در معبرهایی که ترافیک سنگین ..

پشت پرده بازی همستر کمبات تلگرام

فاطمه مداح نظری – چند وقتی است که بازی جدیدی کاربران فضای ‏مجازی را درگیر خود کرده است آن هم در یک پیام رسانی که فلیتر ‏شده و هراقدامی مبنی بر باز شدن فیلترینگ آن به نتیجه نرسیده است ‏ولی حالا این بازی توانسته موج زیادی از جوانان و نوجوانان را با ‏و..

ضرورت وحدت گرایی در انتخابات پیش رو‎  ‎

‎ ‎فرشته محقق- هم اکنون درجهان دو گفتمان مشخص خود نمایی می کند یک گفتمان انقلاب اسلامی که بر حکومت خدا بر روی ‏زمین استوار است و عدالت و مساوات و دوری از ظلم و ستم بر ملت ها را دنبال می کند. گفتمان مقابل بر مادی گرایی، اومانسیم و ‏در یک کلام بر دنیا..

قمی‌ها همواره در انتخابات‌های کشور حضوری پرشور و حماسی ‏داشته‌اند

زهره نعلبندیشاخه سبز- مردم بصیر و انقلابی قم، همواره با حضور پرشور در ‏انتخابات، صحنه‌های زیبا و ماندگاری از عشق به ایران و وفاداری به ‏آرمان‌های بلند نظام اسلامی و شهدا را خلق کردند و اکنون نیز با توجه ‏به در پیش داشتن انتخابات ریاست جمهوری توقع می..

جنون اسرائیل در نسل کشی النصیرات

فاطمه مداح نظری – گویا جنایت برای رژیم سفاک و خونریز ‏صهیونیستی امری عادی است و تاریخ از بدو پیدایش این غده سرطانی ‏تاکنون شاهد جنایت های زیادی در فلسطین و نوار غزه بوده است. ‏اسرائیل برای رسیدن به اهداف غاصب گرانه خویش از هیچ جنایتی ‏روگذار نبوده و..

آمریکا و انگلیس در جنایات «اردوگاه النصیره» نقش داشتند
کنعانی در نشست خبری:

سخنگوی وزارت خارجه گفت: در بسیاری از گزارش‌ها اینگونه مطرح شده که نیروهای نظامی و اطلاعاتی امریکا و انگلیس هم در جنایات «اردوگاه النصیره» نقش داشتند. «ناصر کنعانی» سخنگوی وزارت خارجه در نشست خبری، در مورد جنایات اردوگاه النصیره، اظهار داشت: جن..

اسرائیل؛ استعفا و فروپاشی از درون

تنها دو روز پس از جنایت اسرائیل در النصیرات، استعفای دو عضو کابینه جنگ و یک عضو کابینه اصلی، رژیم صهیونیستی را در موقعیت آچمز قرار داده است. تنها دو روز پس از جنایت اسرائیل در النصیرات، استعفای دو عضو کابینه جنگ و یک عضو کابینه اصلی، رژیم صهیو..

سه نامزد انتخاباتی در صداوسیما برنامه تبلیغاتی دارند
امروز؛

در نخستین روز از تبلیغات نامزدها در صداوسیما، سه نامزد یعنی قاضی‌زاده هاشمی، پزشکیان و قالیباف برنامه خواهند داشت. نخستین روز تبلیغاتی رادیوتلویزیونی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از امروز (دوشنبه ۲۱ خرداد ماه) آغاز می‌شود. محمدباقر قالیباف..

تشکیل ۱۸ پرونده کلاهبرداری در خصوص بازیِ همستر
پاشایی اعلام کرد؛

معاون اجتماعی پلس فتا از تشکیل ۱۸ پرونده کلاهبرداری در خصوص بازیِ همستر خبر داد. سرهنگ رامین پاشایی، معاون اجتماعی پلیس فتا درباره بازی همستر گفت: هیچ کارشناس داخلی و خارجی نسبت به این بازی خوش‌بین نیست. البته اعلام شده است که رمزارزها را روی ..

۲ میلیون و ۶۰۰ هزار واحد مسکونی کجاست؟

مسکن یکی از مهمترین دغدغه‌های کشور است که بخش زیادی از برنامه‌ریزی‌های تمام دولت‌ها را به خود معطوف می‌کند. سیدطه‌حسین مدنی رئیس اندیشکده حکمرانی هوشمند در یادداشتی  وضعیت ساخت وساز ها در دولت سیزدهم را مورد ارزیابی قرار داده است او در ای..

اخراج پائز تصمیم غلط فدراسیون بود/ از موجودیت والیبال استفاده نشد
کارشناس والیبال:

کارشناس والیبال معتقد است تیم ملی ایران مقابل ترکیه ضعیف‌تر از بلغارستان بازی کرد که دلیل این موضوع هم به خاطر عدم تمرکز و شوک به تیم پس از اخراج سرمربی برزیلی تیم ملی بود. فرهاد نفرزاده درباره عملکرد تیم ملی والیبال در لیگ ملت‌های والیبال و ا..

بانک سینا
بانک توسعه تعاون
تبلیغ